logo Wroclaw6

            Dolny Śląsk logotyp kolor jpg zip

Uwaga!!! zmiana godzin pracy Biblioteki w okresie wakacyjnym   więcej...

Urszula Kozioł, Jan III Sobieski i Eliza Orzeszkowa - czerwcowi goście w bibliotece

Urodzili się lub odeszli w czerwcu - gotowe materiały o wybitnych osobowościach przygotowane do galerii "Ludzie i ich dzieło" w WebowejDBP - biografie, ciekawostki, scenariusze, twórczość. 
Poznaj bohaterów czerwca

Tematy na czerwiec: sprzeciw wobec pracy dzieci, bookcrossing, zapobieganie narkomanii, Noc Świętojańska

Przygotowane, bogate w treści materiały edukacyjne opracowane przez nauczycieli Biblioteki - łatwe do wykorzystania - więcej, szybciej, ciekawiej.
Zobacz materiały

Propozycje na czerwiec: czytamy dzieciom, Dzień Ojca, zapobieganie narkomanii

Szukasz inspiracji na zajęcia? Albo pomysłów na spędzenie wolnego czasu? Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów. Poniżej zestawienia tematyczne - wybrane książki i artykuły.
Skorzystaj z oferty  

Prezent od IBUK Libra

Biblia w malarstwie Bożeny Fabiani to propozycja lektury na czerwiec proponowana przez IBUK Libra. Czy znasz opowieści Starego Testamentu? - opowieści zadziwiające, niezrozumiałe, wzniosłe i okrutne, tętniące życiem i emocjami... 
Koniecznie przeczytaj tę książkę. Szczegółowe informacje TUTAJ

Kalendarium rocznic na czerwiec

Czy wiesz co się wydarzyło w czerwcu... dziesięć,  pięćdziesiąt a nawet dwieście lat temu? Jesteś ciekaw? Chcesz zaplanować zajęcia, a może przygotować gazetkę lub wystawę książek nawiązującą do rocznic i wydarzeń z bieżącego miesiąca?
Zobacz kalendarium

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/

                                              SBP         Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich     dbc    Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego    DTR    CEKDiM    eMKa