DBP 
 

Serdecznie zapraszamy na Drugie spotkanie z muzą, grupy malarskiej pod patronatem Artura Raczkowskiego, które odbędzie się 25 października o godzinie 16.30. Wszystkich chętnych zapraszamy! Wstęp wolny.

 

człowiek 

Diagnoza - dysleksja... i  co dalej? W Europejskim Tygodniu Świadomości Dysleksji wspólnie z Polskim Towarzystwem Dysleksji zapraszamy na spotkanie szkoleniowe dla osób zainteresowanych tą tematyką. Szkolenie odbędzie się w siedzibie DBP we Wrocławiu 09 października 2014 r. w godz. 16.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły spotkania

 

człowiek

Dziecko z Zespołem Aspergera lub autyzmem - szkolenie dla rodziców, nauczycieli, terapeutów i wszystkich zainteresowanych tematyką autyzmu i tzw. spectrum autyztycznego. Serdecznie zapraszamy 15 października 2014 r. o godz. 15.30

Szczegóły szkolenia

 

SCM mały

 

Regionalna konferencja dla bibliotekarzy - Szkolne Centra Multimedialne - nowe zadania, nowe wyzwania - 22 października 2014 r. Serdecznie zapraszamy!

Program konferencji

 


Agresja i przemoc szkolna oraz Wykorzystanie ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej przez szkołynajnowsze raporty Instytutu Badań Edukacyjnych dostępny w zakładce Raporty edukacyjne.

 

wordle 

Rozpoczynamy cykl bezpłatnych warsztatów dla nauczycieli TIK w pracy nauczyciela.  Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie "Sposób na dobrą prezentację", które odbędzie się 24.09.2014 r. w godz. 12.00-15.00.

Harmonogram pozostałych warsztatów w zakładce Planowane wydarzenia.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2
Zbiory
Polecamy