DBPalt 

W zakładce wybrane publikacje prezentujemy literaturę z zakresu psychologii dziecka. Polecamy pedagogom, terapeutom, nauczycielom, studentom kierunków psychologicznych i pedagogicznych,  a także rodzicom. 

 
alt 

Anna Staniorowska. Malarstwo i rysunek z lat 2008-2014. Serdecznie zapraszamy na wystawę w Schodkowej Galerii w DBPWystawa- studentki piątego roku Historii Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim- prezentuje różne techniki, jest także dość rozległa pod względem tematycznym: obejmuje zarówno ekspresowe szkice, jak i dokładne studia przeważnie martwych natur. Wstęp wolny.

 

wordle 

Cykl bezpłatnych warsztatów dla nauczycieli - TIK w pracy nauczyciela.  Najbliższe szkolenie "Tworzenie stron WWW z darmowym kreatorem WIX", odbędzie się 02.12.2014 r. w godz. 12.00-15.00 w siedzibie DBP we Wrocławiu.  

Lista uczestników zamknięta.

 

SCM mały

 

Szkolne Centra Multimedialne - nowe zadania, nowe wyzwania - zapraszamy do skorzystania z materiałów pokonferencyjnych 

 

moodle 1

 

Krzysztof Kamil Baczyński - żołnierz, poeta, czasu kurz... oraz O książkach, o czytaniu w Roku Czytelnika - nowe kursy na platformie edukacyjnej DBPMoodle. Zapraszamy

 

korporacja

 

VI Konferencja Korporacji Bibliotekarzy Wrocławskich "Biblioteki we współczesnym systemie prawnym Polski i Unii Europejskiej" - 5 grudnia 2014 r. 

 

Asperger zestawienie

 

Zapraszamy do skorzystania z zestawienia literatury na temat Dziecko z Zespołem Aspergera lub autyzmem dostępnej w Bibliotece

 

Zbiory
Polecamy