DBP 

SCM mały

 

Regionalna konferencja dla bibliotekarzy - Szkolne Centra Multimedialne - nowe zadania, nowe wyzwania - 22 października 2014 r. Serdecznie zapraszamy!

Program konferencji

 


Agresja i przemoc szkolna oraz Wykorzystanie ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej przez szkołynajnowsze raporty Instytutu Badań Edukacyjnych dostępny w zakładce Raporty edukacyjne.

 

wordle 

Rozpoczynamy cykl bezpłatnych warsztatów dla nauczycieli TIK w pracy nauczyciela.  Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie "Sposób na dobrą prezentację", które odbędzie się 24.09.2014 r. w godz. 12.00-15.00.

Harmonogram pozostałych warsztatów w zakładce Planowane wydarzenia.

 

Serdecznie zapraszamy na wystawę Ewaporacje Aleksandry Staniorowskiej, studentki  malarstwa ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu. Wystawa jest prezentowana w Schodkowej Galerii w DBP do końca października 2014 r.

 

 

Edukacja na rzecz zdrowia i bezpieczenstwa
Udostępniamy Państwu nowy pakiet edukacyjny "Uzależnienia. Przeciwdziałanie agresji". Pakiet w wersji cyfrowej dostępny jest na komputerach w Bibliotece.
 

dbp

 

Kierunki realizacji polityki oświatowej na rok szkolny 2014/2015 oraz obszary i formy wsparcia proponowane przez DBP i adresowane do szkół i placówek oświatowych - dostępne w zakładce Wspomaganie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Zbiory
Polecamy