Spotkania literackie

Zapraszamy na spotkania w roku szkolnym 2017/2018

Basn o perle Anna Gibasiewicz

14.06.18 - Baśń o perle - spotkanie autorskie z Anną Gibasiewicz

Baśń o perle - piękna i mądra opowieść o Elwice córce kupca szukającej szczęścia i miłości nie zawsze tam, gdzie one są. Dopiero przeżycia związane z poszukiwaniem tytułowej perły sprawiają, że dostrzega je w końcu we własnym sercu i docenia uczucia ludzi, którzy byli jej oddani.

Anna Gibasiewicz - absolwentka filologii polskiej na wydziale Filologicznym UWr, doktorantka, pisarka.

Spotkanie jest adresowane do uczniów klas 1-3, 4 też mogą uczestniczyć, zajęcia pod koniec są w formie warsztatu. Obowiązują zapisy.

Spotkania autorskie w roku szkolnym 2017/2018:

604 zagadki o Wrocławiu -Andrzej Konarski (14.03.18)

Wrocławski Szlak Młodego Turysty - Justyna Rapacz  (13.02.18 )

Gdzie jesteś Mikołaju-  Wiesława Kucięba (19.12.17)

Szlakiem Wrocławskich krasnali - Krzysztof Głuch (14.11.17)

Baśń o perle - Anna Gibasiewicz (6.11.17)

Więcej o spotkaniach autorskich,  które odbyły się w roku szkolnym 2017/2018 przeczytasz tutaj.  Relacje ze spotkań w poprzednich latach znajdziesz w archiwum.

Kontakt:

Aleksandra Nalazek,