webowa

• s niepodlegla

• s wlc szkolny

Zapisz

Umiejętność szybkiego czytania, selekcji tekstu i wynajdowania w nim potrzebnych informacji jest współcześnie niezbędna każdej osobie, która się uczy, czyta książki, pracuje z tekstem, czy szuka informacji.

W jaki sposób można przyspieszyć proces czytania? – Są na to sposoby – w trakcie warsztatów „Szybkie czytanie - naprawdę dobre techniki” uczestnicy dowiedzą się:
-  na czym polega szybkie czytanie,
- co wpływa na jego efektywność,
- jakie są złe nawyki czytelnicze i jak, dzięki ćwiczeniom można z nimi walczyć,
- zmierzą swoje tempo czytania i wykonają szereg ćwiczeń, dzięki którym można przyspieszyć czytanie,
- przypomną sobie jakie elementy tekstu warto analizować, by wyselekcjonować wartościowe informacje.

Forma: wykład z prezentacją, ćwiczenia

Czas trwania: 2 godziny

Kontakt: Beata Malentowicz