Planowane wydarzenia

14.06.18 - Baśń o perle - spotkanie autorskie z Anną Gibasiewicz

Baśń o perle - piękna i mądra opowieść o Elwice córce kupca szukającej szczęścia i miłości nie zawsze tam, gdzie one są. Dopiero przeżycia związane z poszukiwaniem tytułowej perły sprawiają, że dostrzega je w końcu we własnym sercu i docenia uczucia ludzi, którzy byli jej oddani.

Anna Gibasiewicz - absolwentka filologii polskiej na wydziale Filologicznym UWr, doktorantka, pisarka.

Spotkanie jest adresowane do uczniów klas 1-3, 4 też mogą uczestniczyć, w ostatniej części zajęcia są realizowane w formie warsztatu. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co nas czeka w roku szkolnym 2018/19?

21 - 26 września - zajęcia edukacyjne w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki:
- Opowieści pisane historią
- Zagadki Niepodległości
- Ku noepodległości
- W labiryncie tajemnic biblioteki.
Wszystkie zajęcia nawiązują w realizowanej tematyce do obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Szczegóły we wrześniu.

24 października - konferencja dla bibliotekarzy - SCM - oblicza wspólczesnej biblioteki

Prosimy o zgłaszanie propozycji szkoleń i zajęć lekcyjnych.

Beata Malentowicz
tel. 71-377-28-19