webowa

moodle logo

Adaptacja do przedszkola

Wakacje nieubłaganie się kończą. Dla niektórych z nas oznacza to nie tylko koniec lata, ale także początek nowego etapu w życiu naszego dziecka. Mowa oczywiście o przedszkolu, do którego nasza pociecha po raz pierwszy już niedługo zawita. Jak w tej nowej sytuacji się odnajdzie, jak sobie poradzi? Te i podobne pytania zapewne niejednemu rodzicowi 3 –latka (i nie tylko) kołaczą się obecnie po głowie.

Zapraszamy do zajrzenia do naszej Zakładki dla rodziców dzieci przedszkolnych, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa bogaty materiał na temat Adaptacji do przedszkola. Znajdziecie tam zarówno propozycje wydawnictw znajdujących się w naszym katalogu - Wybrane publikacje, jak również wyselekcjonowane materiały zaczerpnięte z sieci - Ciekawe adresy.

Życzymy przyjemnej lektury i zachęcamy do zapoznania się z innymi zamieszczonymi tam tematami.

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/