webowa

moodle logo

Dyptyk

Wystawa prezentuje pierwsze kroki w fotografii, które młodzi adepci tej sztuki stawiają pod opieką Doroty Sitnik w Pracowni Fotografii Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu.

W Pracowni uczestnicy zapoznają się z rozmaitymi technikami zdjęciowymi i możliwościami kreowania obrazu, rozwijają wrażliwość i świadomość wizualną, co umożliwia im swobodne i kreatywne posługiwanie się medium fotograficznym. Prezentowane na wystawie prace są efektem zmagań uczestników z zagadnieniem dyptyku. To zadanie jest wprowadzeniem do budowania wypowiedzi artystycznej za pomocą więcej niż jednej fotografii. Ćwiczenie polega na zestawianiu ze sobą fotografii i budowaniu zależności po między nimi, w efekcie czego powstają nowe sensy i znaczenia.

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/