Nauczanie indywidualne

Z linki
Skocz do: nawigacja, szukaj


Definicja


Podstawa prawna


Baza bibliograficzna EDUKACJA

  • Indywidualne nauczanie wyniki wyszukiwania w bazie Edukacja, tworzonej w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu, odsyłające do zbioru artykułów z czasopism, który podlega ciągłej rozbudowie i aktualizacji.


Multimedia


Artykuły

  • Nauczanie indywidualne – dlaczego „nie”? / Helena Zając. Artykuł zamieszczony na platformie www.szkolnictwo.pl przedstawia negatywne skutki nauczania indywidualnego. Zawiera aneks w którym przedstawiono trudności i dylematy, na jakie natrafiają przedstawiciele poszczególnych grup zawodowych, w związku z klasyfikacją do nauczania indywidualnego oraz spis potencjalnie negatywnych konsekwencji nauczania indywidualnego.
  • Komu i na jakich zasadach przysługuje nauczanie indywidualne?Artykuł zamieszczony na stronie Poradni psychologiczno-pedagogicznej w Mielcu, zawiera porównanie form kształcenia, które mogą być obecnie stosowane, tj. zindywidualizowana ścieżka kształcenia, indywidualne nauczanie i kształcenie specjalne (elementy indywidualnego nauczania).
  • Druki do pobrania.Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Raciborzu, zawierająca komplet druków do pobrania, dotyczących nauczania indywidualnego. Oferta 2019/2020.
  • Nauczanie indywidualne.Informacje na temat wynagrodzenia nauczycieli za nauczanie indywidualne, zamieszone na portalu Nadzór Pedagogiczny.
  • Nauczanie indywidualne.Artykuł zawierający kompleksową wiedzę na temat nauczania indywidualnego, opublikowany na platformie edukacyjnej - www.edukuj.pl.
  • Nauczanie indywidualne.Artykuł zawierający kompleksową wiedzę na temat nauczania indywidualnego, opublikowany na platformie edukacyjnej - www.edukuj.pl.Dostępność sprawdzono: 08 kwietnia 2021 r.