Powodzenie szkolne

Z linki
Skocz do: nawigacja, szukaj


Portale, serwisy, fora
  • Forum dla nauczycieli 45minut.pl Portal zawiera m. in. publikacje nauczycielskie, istotne informacje dotyczące awansu zawodowego nauczycieli. Na forum podjęto wątek dotyczący warunków powodzenia ucznia w szkole.


EDUKACJA – baza bibliograficzna artykułów z czasopism

  • Powodzenie w edukacji wyniki wyszukiwania w bazie Edukacja, tworzonej w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu, odsyłające do zbioru artykułów z czasopism, który podlega ciągłej rozbudowie i aktualizacji.
  • Powodzenie w szkole wyniki wyszukiwania w bazie Edukacja, tworzonej w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu, odsyłające do zbioru artykułów z czasopism, który podlega ciągłej rozbudowie i aktualizacji.


Artykuły

  • Czynniki powodzenia ucznia w szkole Artykuł zawiera m. in. determinanty ocen szkolnych dzieci oraz czynniki powodzenia w szkole związane z inteligencją dziecka, temperamentem, sytuacją materialną itp.
  • Powodzenia i niepowodzenia szkolne / Małgorzata RemfeldDefinicje, czynniki determinujące powodzenia uczniów w nauce, uwarunkowania niepowodzeń szkolnych. Wpływ warunków środowiskowych, ekonomicznych i fizjologicznych na pojawienie się niepowodzeń szkolnych. Profilaktyka pedagogiczna.


Zestawienia bibliograficzne
Dostępność sprawdzono: 05 marca 2021 r.