logo Wroclaw3

 

 ibuk baner2

 
 

Kontrast:

Październik 2017
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Wystawy

Zapraszamy do oglądania naszych wystaw:

Schodkowa Galeria DBP

wernisaz Wystawa PIERWSZE KROKI prezentuje tytułowe pierwsze kroki w fotografii, które młodzi adepci tej sztuki stawiają pod opieką Doroty Sitnik w Pracowni Fotografii Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. W Pracowni uczestnicy zapoznają się z rozmaitymi technikami zdjęciowymi i możliwościami kreowania obrazu, rozwijają wrażliwość i świadomość wizualną, co umożliwia im swobodne i kreatywne posługiwanie się medium fotograficznym. Prezentowane na wystawie prace są efektem zmagań z klasycznym tematem fotograficznym,jakim jest portret. Uczestnicy mieli za zadanie nie tylko wcielić się w rolę fotografa, ale – co często trudniejsze – stanąć również po drugiej stronie obiektywu. Doświadczenie bycia zarówno fotografem jak i modelem pozwala głębiej zrozumieć istotę portretu fotograficznego. Sam portret jest zaś nie tylko świadectwem tego spotkania, ale i specyficzną wartością dodaną, zawartą w estetycznym i dokumentalnym akcie kreacji wizerunku portretowanej osoby.

Fotorlecja z wernisażu

 

Gabloty w holu na parterze

ceramika 

Wystawa OPOWIEŚCI MŁODEGO ARTYSTY to prezentacja efektów starań MŁODYCH, ZDOLNYCH ludzi, pasjonujących się ceramiką.Prezentowane dzieła kilku zaledwie osób, pokazują jak wiele możliwości daje ta dziedzina sztuki. Cały, skomplikowany proces twórczy odbywa się w pracowni MDK - Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Dzięki pracy dydaktycznej Nauczyciela i zaangażowaniu uczestników, powstają unikatowe formy cieszące oko feerią barw i dziwacznych kształtów. (Marta Alenowicz)

 Fotorelacja z wernisażu

 

 

 

 

ARCHIWUM WYSTAW

z natury1wystawa1magda stachowiak wystawagrafikajesienne impresje

 plakat4 jrfemina1idzie wiosnasw13

Kontakt: Aleksandra Nalazek
tel. 71 077 28 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.