Logo Academica

Konferencje, warsztaty, szkolenia

Szkolenie dedykowane pracownikom oświaty, kadrze kierowniczej szkół oraz pracownikom jednostek samorządowych obsługujących szkoły i placówki oświatowe.
Kurs skierowany jest do wszystkich nauczycieli i kadry kierowniczej, którzy zainteresowani są problematyką swoich praw i obowiązków.
Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli prowadzi 240 godzinny Kurs kwalifikacyjny z zakresu zarzadzania oświatą.
Propozycje firmy Vulcan. Zawiera kilka obszarów szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych.
Propozycje kursów online.
Na stronie Specjalistycznego Centrum Edukacji EDU- MACH Sp. z o. o. oferta szkoleń, w szczególności dla rad pedagogicznych i nauczycieli. Są to zarówno szkolenia odbywające się na terenie szkół, jak i kursy online.
Kurs dedykowany jest dyrektorom, doradcą zawodowym, nauczycielom, kierownikom, wychowawcom,  pedagogom, psychologom, terapeutom, którzy chcą uzyskać informację na temat działań podejmowanych w ramach doradztwa zawodowego.

instagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/