webowa

moodle logo

Konferencje, warsztaty, szkolenia

Zmiany 2019 r. w Karcie Nauczyciela w zakresie oceny pracy, awansu zawodowego i czasu pracy i czasu pracy

Grupą docelową jest kadra kierownicza oświaty. Szkolenie odbywa się w Krakowie, dn. 8 lutego 2019 r.

Metoda Integracji Sensorycznej w praktyce, Warszawa 2 lutego 2019 r.

Szkolenie skierowane jest do logopedów, terapeutów, pedagogów, nauczycieli, studentów kierunków medycznych i pedagogicznych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu metody integracji sensorycznej.

Kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą.

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli prowadzi 240 godzinny Kurs kwalifikacyjny z zakresu zarzadzania oświatą.

Konferencja Integracji Sensorycznej dla nauczycieli, Warszawa, 18 maja 2019 r.

Konferencja Naukowa organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej SI pt. Dyspraksja i zaburzenia posturalne w diagnozie i terapii.

Oferta szkoleń dla nauczycieli

Propozycje firmy Vulcan. Zawiera kilka obszarów szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych.

Szkolenia dla nauczycieli

Na stronie Specjalistycznego Centrum Edukacji EDU- MACH Sp. z o. o. oferta szkoleń, w szczególności dla rad pedagogicznych i nauczycieli. Są to zarówno szkolenia odbywające się na terenie szkół, jak i kursy online.

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/