webowa

Instytucje szkoleniowe

Centralne

• ORE Ośrodek Rozwoju Edukacji
    Ośrodek Rozwoju Edukacji jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym prowadzoną przez Ministra Edukacji Narodowej. Powstał z dniem 1 stycznia 2010 roku w wyniku połączenia Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Centrum Metodycznego Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej na podstawie zarządzenia Ministra Edukacji Narodowej.
  • KOWEZiU Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej
    Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznejjest centralną, publiczną placówką doskonalenia nauczycieli o ogólnopolskim zasięgu działania. Organem prowadzącym Ośrodek jest Minister Edukacji Narodowej.

• Centrum Edukacji Obywatelskiej
    J
    est placówką doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnopolskim. Proponuje projekty edukacyjne na różnych przedmiotach - z zakresu edukacji kulturalnej, ekonomicznej, globalnej, matematyczno-przyrodnicze, w ramach samorządu uczniowskiego i wolontariatu - oparte na lokalnych działaniach uczniów.
  • OEIiZKOśrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów
    Publiczna placówka doskonalenia nauczycieli prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Nadzór pedagogiczny sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty. Ośrodek powstał w 1991 roku i od początku istnienia uczestniczył we wszystkich ważnych programach, które miały znaczenie dla rozwoju edukacji informatycznej i szkolnych zastosowań technologii informacyjnej. Zadaniem Ośrodka jest doskonalenie i wspomaganie nauczycieli wszystkich typów szkół w zakresie kształcenia informatycznego i edukacyjnych zastosowań technologii informacyjnej.

Dolnośląskie

Publiczne placówki doskonalenia nauczycieli

• CKP Centrum Kształcenia Praktycznego
    Publiczna placówka oświatowa utworzona decyzją Kuratora Oświaty we Wrocławiu jako innowacja systemowo – organizacyjna zapewniająca drożne i elastyczne kształcenie, dokształcanie i doskonalenie w obszarze edukacji zawodowej.
  • WCDN Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
    Instytucja kształcenia dorosłych, realizującą ideę kształcenia ustawicznego. Służy nauczycielom, umożliwia im podnoszenie, uzupełnianie i aktualizowanie kwalifikacji zawodowych oraz nabywanie nowych umiejętności.

Niepubliczne placówki doskonalenia nauczycieli

•  ADIUST Ośrodek Szkolenia
    Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli oferująca kursy oraz szkolenia dla dyrektorów, kadry pedagogicznej, pracowników oświaty i osób zainteresowanych.
  • MUR Centrum Edukacji Zawodowej
    Prowadzi kształcenie ustawiczne osób dorosłych, realizowane w formie kursów i szkoleń przez ośrodki szkoleniowe, działające w kilku miastach Dolnego Śląska.

instagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/