Logo biblioteki w Jeleniej Górze

Herb Województwa Dolnośląskiego        

 facebook50 3 BIP6

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

               logo: IBUK libra

 

                logo: Academica

 

  • Zdlęcie biblioteki

  • Zdlęcie biblioteki

  • Zdlęcie biblioteki

Komunikat

Komunikat epidemicznyUprzejmie informujemy, że w związku z objęciem województwa dolnośląskiego strefą czerwoną przyjście do siedziby biblioteki jest możliwe po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym oraz ustaleniu konkretnego dnia i godziny przybycia. Od każdej osoby wchodzącej na teren budynku wymaga się, aby usta i nos były zasłonięte, konieczna jest dezynfekcja rąk (nie zapewnia się rękawiczek jednorazowych), należy także wypełnić ankietę oceny ryzyka zakażenia SARS-COV-2. Ponadto użytkownicy biblioteki poruszają się  po budynku wyłącznie w towarzystwie  pracownika biblioteki. Bezpośrednia obsługa jest prowadzona w obowiązującym reżimie sanitarnym. Niezwłocznie po załatwieniu sprawy w bibliotece użytkownik jest zobowiązany do opuszczenia budynku. Zaleca się, aby każdy posiadał własne przybory piśmiennicze.

Od 2.11.2020 r. nastąpi zmiana godzin otwarcia Biblioteki:

poniedziałek - piatek - godz. 10.00-15.00

Nowości

Zapraszamy po nowe publikacje dostępne w Bibliotece

Okładka

Prezent od Ibuka na październik 2020

Okładka książkiW październiku 2020 IBUK Libra prezentuje książkę  zatytułowaną "Wolfgang Amadeusz Mozart. Wybór listów" pod red. Ireneusza Dembowskiego.

Mozart był nie tylko muzycznym geniuszem, ale również, tak jak jego ojciec, znakomitym epistolografem. Ich listy są uważane za najciekawsze i najpiękniejsze, jakie kiedykolwiek napisał muzyk.

Zachęcamy do lektury!


© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu