Logo biblioteki w Jeleniej Górze

Baner Jednostki Oświatowej Samoreządu Województwa Dolnosląskiego

 facebook50 3 BIP6

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

  • Slajd

  • Slajd7

  • Slajd

  • Slajd

  • Slajd

Prezent od Ibuka - kwiecień

U góry na niebieskim pasku napis: Czytelnia IBUK Libra; pośrodku okładka książki "Nasze miejsce w kosmosie", autor Hélène Courtois, a w jej prawym rogu niebieskie koło z logo IBUK Libra; na dole na niebieskim pasku napis: Prezent na kwiecień

 

W kwietniu IBUK Libra poleca publikację "Nasze miejsce w kosmosie" autorstwa Hélène Courtois, w której autorka w jasny i prosty sposób dokonuje przeglądu Wszechświata i rządzących nim praw fizyki.

Książka dostępna jako prezent do 30.04.2021 r.

Zachęcamy do lektury!

Wielkanocne sudoku

Nauka przez zabawę - Wielkanocne sudoku - ułóż i poznaj wielkanocne symbole

 Wielkanocne sudoku - zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy, dzięki której dowiecie się dlaczego w Święta Wiekanocne nie może zabraknąć pisanek, kurczątek, zajączków i baranków.

Zabawa na pewno wprowadzi Was w świąteczny nastrój.

Powodzenia!

Ułóż sudoku

Regionalny projekt Kulturalny Dolny Śląsk

Plakat: u góry na turkusowym pasku napis: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu, Wydział Kultury w Departamencie Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Niżej na białym tle dwie turkusowo-żółto-czerwone maski. Pod nimi napis: Kulturalny Dolny Śląsk. Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na bezpłatne warsztaty z zakresu edukacji teatralnej. Poniżej na turkusowym pasku: po bokach logo DBP i UMWD, a pomiędzy nimi napis: Jelenia Góra, 12-13.05.2021 r., godz. 14.00-18.00Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej do udziału w dwudniowych warsztatach z zakresu edukacji teatralnej, które będą prowadzone w ramach regionalnego projektu KULTURALNY DOLNY ŚLĄSK w Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu i we Wrocławiu.

W Jeleniej Górze zajęcia zaplanowane na 12-13 maja 2021 r. poprowadzi Aneta Ćwieluch, doświadczona instruktorka teatralna. Warsztaty będą realizowane w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze i w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej Filia w Jeleniej Górze, w godz. 14.00-18.00.

Formularz zgłoszeniowy

Czytaj więcej...

Czasopisma bibliotekarskie - marzec

Zachęcamy do zapoznania się z marcowymi numerami czasopism bibliotekarskich

                                                 Biblioteka w Szkole                            Bibliotekarz                      Poradnik Bibliotekarza

Czytelnia czasopism - Biblioteka w Szkole nr 3/2021 - zobacz zawartość numeru Czytelnia czasopism - Bibliotekarz nr 3/2021 - zobacz zawartość numeru Czytelnia czasopism - Poradnik Bibliotekarza nr 3/2021 - zobacz zawartość numeru  


© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu