• Doradcy zawodowi
    Doradcy proponują konsultacje zarówno uczniom jak i ich rodzicom. Pomagają  w konstruowaniu planu rozwoju edukacyjno- zawodowego. Usługi skierowane do uczniów odbywających zajęcia praktycznej nauki zawodu w specjalistycznych pracowniach Centrum Kształcenia Praktycznego. Między innymi uzyskują oni informacje o możliwości kontynuacji ścieżki edukacyjno-zawodowej po wybranym kierunku kształcenia.
  • Doradztwo edukacyjno-zawodowe
    Na stronie projektu znajdą Państwo m.in. testy jak również poradniki (zarówno dla dzieci jak i rodziców).
  • Testy i ankiety
    Testy i ankiety, które pomogą w zbadaniu własnych predyspozycji, zainteresowań i skłonności zawodowych.

logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Wielka Liga Czytelników