Logo Academica

Wychowywanie przedszkolaków - poradnik dobrego rodzica

• Poradnik Dobrego Rodzica
    Poradnik ma na celu promować prawidłowe metody wychowawcze, szczególnie w rodzinach zagrożonych przemocą domową, a tym samym przyczyniać się do rozwoju umiejętności wychowawczych rodziców. Zwraca w dużej mierze uwagę na konsekwencje stosowania kar fizycznych wobec dziecka oraz podpowiada co stosować w ich zamian i jak polepszyć swoją komunikację z dzieckiem.
  • Wychowanie przedszkolaka
    Zbiór artykułów zawierających praktyczne metody wychowawcze, np. Jak nauczyć dziecko zaradności, 10 sposobów na wychowanie i ocalenie wyposażenia mieszkania, Jak mówić do dziecka "Nie", Gdy dziecko robi sceny, Autorytet rodzica w w wychowaniu dziecka, Uczymy dzieci samodzielności.

instagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/