webowa

moodle logo

Dysleksja-gimnazjum

Skoncentruj się : zestaw ćwiczeń dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych ze wskazówkami jak uczyć się skutecznie / Anna Jurek // Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2012.

Ćwiczenia, przeznaczone głównie dla młodzieży z dysleksją rozwojową, wspierają koncentrację uwagi, spostrzeganie, pamięć, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację wzrokowo-przestrzenną, apercepcję uwagi, selekcję i grupowanie informacji oraz szybkość przetwarzania informacji. Autorka podpowiada uczniom, jak zmobilizować się do nauki i skutecznie się uczyć.

Wygraj z dysleksją : zbiór ćwiczeń usprawniających umiejętność czytania - przeznaczony dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, ich nauczycieli i rodziców / Zofia Pomirska // Kielce : Wydawnictwo Pedagogiczne ZNP, cop. 2011.

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/