webowa

moodle logo

Młodzież niepełnosprawna

barrier 418450 180

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES W zakładce TWOJE PRAWA informacje prawne przydatne osobom niepełnosprawnym dotyczące: orzekania o niepełnosprawności,  pracy, odszkodowań, pomocy społecznej, rehabilitacji i leczenia, sprzętu rehabilitacyjnego, świadczeń, ulg w przejazdach itp.

Fundacja Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki Prowadzi Wielofunkcyjny Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Krzyś Fundacja na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej prowadzi przychodnię rehabilitacyjną dla młodych pacjentów z i bez orzeczenia o niepełnosprawności.

Lepsze Dni  Fundacja działająca na rzecz osób niepełnosprawnych.

Ostoja Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz.

Promyk Słońca Ogólnopolska Fundacja na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych.

WSON Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych Strona dla osób niepełnosprawnych i o osobach niepełnosprawnych. Informacje, przepisy prawne, porady.

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/