Logo Academica

Nauka za granicą

knowledge 390287 180

EduAbroad Informacje na temat studiów w Anglii, Holandii, Danii oraz Szwecji. Uczelnie i kierunki, zasady rekrutacji, praktyczne informacji dotyczące studiowania w danym kraju.

Erasmus Program dla uczelni, ich studentów i pracowników. Wspiera międzynarodową współpracę szkół wyższych.

Portal Edukacyjny Perspektywy Kompleksowa informacja na temat uczelni zagranicznych, stypendiów oraz projektów międzynarodowych, umożliwiających naukę za granicą.

GFPS - Polska Program stypendialny rekrutujący polskich stypendystów do Niemiec oraz opiekujący się niemieckimi i białoruskimi stypendystami w Polsce. Semestralne stypendia do Niemiec przyznawane są polskim studentom i doktorantom wspólnie przez GFPS-Polska i Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej.

instagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/