Autyzm
artykuły dotyczące przyczyn autyzmu, objawów, diagnostyki oraz leczenia.

Fundacja SYNAPSIS
misją Fundacji SYNAPSIS jest niesienie profesjonalnej pomocy dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem i ich rodzinom oraz wypracowywanie systemowych rozwiązań, które poprawią jakość ich życia.

Zrozumieć autyzm
Fundacja Zrozumieć Autyzm powstała jako próba odpowiedzi na potrzeby specjalistów i rodzin dzieci z autyzmem poszukujących nowych rozwiązań. Fundacja prowadzi terapię i działa jako placówka oferująca usługi z zakresu podejścia rozwojowego opartego na relacjach. Fundacja działa na rzecz łatwiejszego dostępu do terapii opartych na relacjach dla rodzin dzieci z autyzmem oraz terapeutów.

logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Wielka Liga Czytelników