Kontrast:

Kwiecień 2018

Propozycja doskonalenia z poleceniem z MEN

wspomaganie 2 Wychodząc naprzeciw polityce oświatowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, której celem jest poprawa jakości uczenia się i nauczania skoncentrowanego na rozwijaniu kompetencji kluczowych uczniów, rozpoczyna sie realizacja projektu, współfinansowanego ze środków MEN pn. "Skuteczne osiąganie celów edukacyjnych - nowy system wspomagania szkoły”.

Realizatorem projektu jest MIR CONSULTING SZYMON MIRONOWICZ. Projekt realizowany jest w partnerstwie z AXON Centrum Edukacyjno-Medyczne Leszek Twarowski/Podlaski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku. Patronat instytucjonalny nad projektem przyjęło Forum Rozwoju Regionalnego Polska Wschodnia w Suwałkach.

Celem projektu jest zwiększenie skuteczności działań podejmowanych przez pracowników instytucji systemu wspomagania oraz trenerów na rzecz kształcenia kompetencji kluczowych uczniów poprzez udział instytucji wspomagających i trenerów współpracujących z tymi instytucjami w szkoleniach oraz przeprowadzenie przez nich kompleksowego procesu wspomagania w 1260 placówkach w okresie od II 2018r do VIII 2019r.
Grupa docelowa: 420 pracowników publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli, publicznych i niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych, doradców metodycznych oraz indywidualnych specjalistów i trenerów z terenu całej Polski.

List polecający z Ministerstwa Edukacji Narodowej dla projektu TUTAJ

Zaproszenie do udziału w projekcie TUTAJ

Więcej o projekcie TUTAJ