Logo biblioteki w Wałbrzychu

Herb Województwa Dolnośląskiego        

 facebook50 3 BIP6

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

               logo: IBUK libra

 

                logo: Academica

 

  • Zdlęcie biblioteki

  • Zdjęcie biblioteki w budynku

  • Zdjęcie w budynku

Zapraszamy na listopadowe szkolenia

a nszkolenia2020Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy w listopadzie na szkolenia przygotowane przez Dolnośląśką Bibliotekę Pedagogiczną.

Szkolenia są nieodpłatne,  przygotowane w formie online.

Oferta przygotowanych tematów jest zróżnicowana.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie DBP we Wrocławiu, a zgłoszenie się przez ten formularz jest jednocześnie potwierdzeniem przyjęcia i wpisania na listę uczestników.

Zapraszamy do udziału.

 

UWAGA CZYTELNNICY

WAŻNE

Uprzejmie informujemy, że w związku z objęciem województwa dolnośląskiego strefą czerwoną przyjście do siedziby biblioteki jest możliwe po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym oraz ustaleniu konkretnego dnia i godziny przybycia. Od każdej osoby wchodzącej na teren budynku wymaga się, aby usta i nos były zasłonięte, konieczna jest dezynfekcja rąk (nie zapewnia się rękawiczek jednorazowych), należy także wypełnić ankietę oceny ryzyka zakażenia SARS-COV-2. Ponadto użytkownicy biblioteki poruszają się  po budynku wyłącznie w towarzystwie  pracownika biblioteki. Bezpośrednia obsługa jest prowadzona w obowiązującym reżimie sanitarnym. Niezwłocznie po załatwieniu sprawy w bibliotece użytkownik jest zobowiązany do opuszczenia budynku. Zaleca się, aby każdy posiadał własne przybory piśmiennicze.

WAŁBRZYSKA FILIA DBP CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10.00-15.00.

TELEFON- 74 842 33 83

Zapraszamy na XIV edycję projektu Szkolne Centra Multimedialne - Biblioteka jak magnes

Październik to miesiąc dedykowany bibliotekom szkolnym, a Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych obchodzony jest od 1999 roku. Z tej okazji w tym roku DBP we Wrocławiu przygotowała konferencję, która będzie trwała cały miesiąc. Pierwsze spotkanie  dnia 06.10.2020 w wirtualnej przestrzeni DBP. Motywem przewodnim jest promocja czytelnictwa. Webinaria i szkolenia są nieodpłatne. Więcej na stronie DBP we Wrocławiu.

Zainteresowanych zapraszamy do udziału.


© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu