logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Herb Województwa Dolnośląskiego        

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

               logo: IBUK libra

 

                logo: Academica

 

Komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 oraz decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu w dniach 13 marca do 10 kwietnia (zmiana terminu z 25 marca) będzie nieczynna dla czytelników.

W związku z powyższym nie będą realizowane zamówienia oraz zwroty książek. Termin zwrotu książek przypadający w okresie zamknięcia Biblioteki zostanie przedłużony do 10 kwietnia 2020 r., a system naliczania kar za niezwrócone zbiory będzie w tym czasie wyłączony.

Wszystkie wydarzenia o charakterze zbiorowym zostają przeniesione na inny termin, działania zaplanowane w siedzibie Biblioteki oraz w filiach wydarzenia z udziałem publiczności zostają odwołane. O nowych terminach będziemy informować na bieżąco.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt pod nr tel. 71 377 28 08 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o śledzenie naszych kanałów informacyjnych, ponieważ czas zamknięcia Biblioteki może ulec zmianie.

Facebook BibliotekiTwitter Bibliotekiinstagram Bibliotekiyoutube Bibliotekiissuu Bibliotekipinterest Biblioteki/

Współpracujemy:           

 

 

                                              logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Wielka Liga Czytelników

© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu