Zasoby w IBUK libra

Logo IBUKLibra z tlemJesteś naszym czytelnikiem, a nie odebrałeś jeszcze pinu do naszego zasobu w IBUK Libra? Koniecznie napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - prześlemy go mailem.

Jeśli swój kod pobrałeś... ale gdzieś się zgubił i nie zdążyłeś go aktywować, też napisz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Każdy kod zapisujemy i możemy Ci go przypomnieć.

W naszych elektronicznych zasobach jest prawie 2000 tytułów książek - koniecznie z nich skorzystaj.

logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Wielka Liga Czytelników