webowa

moodle logo

Warsztaty literacko-artystyczne

W roku szkolnym 2014/2015 odbyły się:

Logopedia na wesoło

Warsztaty poprowadziła Magdalena Knedler – Zając - literaturoznawca, logopeda medialny i konsultantka wizerunku. Absolwentka filologii polskiej, Podyplomowych Studiów Logopedycznych i Podyplomowych Studiów Komunikowania i Kreowania Wizerunku Publicznego na Uniwersytecie Wrocławskim, a także Logopedii Medialnej dla Logopedów na Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Georgiou i jej „Strefą Bałaganu"

Podstawowej nr 71. Autorka zaprezentowała wiersze z najnowszego tomiku dla dzieci "Strefa bałaganu" oraz "Funky Poems Treasury" Podczas części warsztatowej "Niesamowite patchworki" dzieci pracowały z materiałami plastycznymi i tapicerowanymi.

Ja, krasnoludek oświadczam- spotkanie z Wiesławą Kucięba

Spotkanie autorskie z bajkopisarką Wiesławą Kuciębą, podczas którego prezentowane były książki: "Ja, krasnoludek oświadczam" oraz "Brzydkie czy ładne".
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych oraz przedszkolaki

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/