Atrakcyjna wizualizacja projektów z wykorzystaniem aplikacji Sway

Tworzenie prezentacji multimedialnych to czynność, z którą raczej każdy kiedyś miał do czynienia - korzystał lub tworzył. Stały się one niezwykle popularne wśród uczniów, studentów czy osoby pracujące. Prezentacje te to niezastąpiona pomoc podczas wystąpień publicznych takich jak wykłady czy referaty, ale także szkolenia i lekcje. Korzystanie z nich to także duże ułatwienie w czasie pracy oraz nauki zdalnej, zarówno dla prowadzącego, jak i odbiorców.

W jaki sposób przygotować prezentację żeby przykuwała uwagę widzów? Które z narzędzi użyć, aby podkreślić oprawę wizualną projektu. Ciekawie wykonana prezentacja to połowa sukcesu. Warto skorzystać z darmowych narzędzi.  W atrakcyjny sposób pozwolą na przedstawienie wszelkich informacji. 

 • Cel szkolenia: 

  - poznanie wybranych aplikacji do tworzenia atrakcyjnych prezentacji multimedialnych,

  - tworzenie interesujących treści w aplikacji Sway.

 • Omawiane treści:

  - przedstawienie głównych zasad tworzenia treści do prezentacji,
  - praca w wybranej aplikacji na własnym koncie - tworzenie prezentacji w aplikacji Sway,
  - atrakcyjna prezentacja treści w internecie - informacja o innych programach do tworzenia przezentacj: Emaze, Prezi, Canva, Genial.ly.

 • Formy pracy
  - online
  : wykład z prezentacją, praca w wybranych programach (po założeniu konta), ćwiczenia interaktywne, dyskusja na czacie, wykorzystanie narzędzi platformy do pracy zdalnej,
  czas szkolenia - 2 godz.
  - stacjonarna: prezentacja, ćwiczenia przy komputerach
  czas szkolenia - 3 godz.

 • Wskazane założenie konta na:
  -  Sway - https://sway.office.com/