logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Herb Województwa Dolnośląskiego        

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

               logo: IBUK libra

 

                logo: Academica

 

Dynamiczne prezentacje - multimedialne inspiracje - NOWOŚĆ

 

Jak przedstawić dynamiczną i interesującą treść w ciekawej formie?  Które narzędzia pozwolą przygotować i przeprowadzić ciekawą prezentację - w wystąpieniach publicznych, przy obronie awansu zawodowego czy w zajęciach lekcyjnych.  Wybierz takie narzędzia, które jednocześnie umożliwią wykonanie prezentacji, plakatu interaktywnego, ciekawej pocztówki czy mema lub infografiki.

  • Cel szkolenia: Celem szkolenia jest nabycie umiejętności tworzenia multimedialnych materiałów o charakterze edukacyjnym i informacyjnym
  • Omawiane treści: 
    Podczas spotkania uczestnicy poznają różnego rodzaju programy i aplikacje do tworzenia multimedialnych materiałów edukacyjnych. Głównym zadaniem jest utworzenie multimedialnego projektu np. zadania interaktywnego, plakatu czy biuletynu. Uczestnicy zarejestrują się w serwisie genial.ly i utworzą interaktywne zadanie. Ponadto zapoznają się z innymi aplikacjami, dzięki którym opracują ciekawe plakaty, biuletyny, tablice czy prezentacje multimedialne (np. ThingLink, Canva, Sway, Postermywall, Padlet, Emaze).
  • Forma szkolenia:  warsztat przy komputerach
  • Przewidywany czas zajęć: 3 godz.

 

Kontakt: Beata Malentowicz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 71 3772819

 

Facebook BibliotekiTwitter Bibliotekiinstagram Bibliotekiyoutube Bibliotekiissuu Bibliotekipinterest Biblioteki/

Współpracujemy:           

 

 

                                              logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   

© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu