webowa

moodle logo

Prezentuj inaczej - multimedialne inspiracje

• Cel szkolenia: Celem szkolenia jest nabycie umiejętności tworzenia multimedialnych plakatów promujących przedsięwzięcia o charakterze edukacyjnym.
  • Omawiane treści:
    Podczas spotkania uczestnicy poznają różnego rodzaju programy i aplikacje do tworzenia multimedialnych materiałów edukacyjnych. Głównym zadaniem jest utworzenie multimedialnego projektu np. zadania interaktywnego, plakatu czy biuletynu. Uczestnicy zarejestrują się w serwisie  genial.ly i utworzą interaktywne zadanie. Ponadto zapoznają się z innymi aplikacjami, dzięki którym opracują ciekawe plakaty, biuletyny, tablice czy prezentacje multimedialne (np. Glogster, Canva, Sway, Postermywall).
  • Forma szkolenia:  warsztat przy komputerach
  • Przewidywany czas zajęć: 3 godz.

Kontakt: Beata Malentowicz
tel.: 71 3772819