webowa

moodle logo

Mapy myśli - kreatywne myślenie, efektywna nauka

• Cel szkolenia: nabycie umiejętności tworzenia map myśli i zastosowania ich w pracy z uczniami na różnych przedmiotach i na różnych poziomach kształcenia.
  • Omawiane treści:
    Mapy myśli pobudzają wyobraźnię, wymiary, kolory, przestrzeń  – wzmagają wielokrotnie zdolność nauki i zapamiętywania, kreatywność i pozwalają na pełne wykorzystanie mocy umysłu.
    Podczas szkolenia uczestnicy będą tworzyć mapy z wykorzystaniem darmowego oprogramowania, także online.
    Treści szkolenia:

mm mala
  • Forma szkolenia:  wykład, prezentacja, metoda zadaniowa, ćwiczenia z wykorzystaniem komputera
  • Przewidywany czas zajęć: 2,53 godz.

Kontakt: Beata Malentowicz
tel.: 71 3772819