Zabójcze emocje umysł - ciało - duch: o niszczącej i uzdrawiającej sile emocji

Zabójcze emocje umysł - ciało - duch: o niszczącej i uzdrawiającej sile emocji/ Colbert, Don, Kraków: Wydawnictwo M, 2016. Kraków: Wydawnictwo M, 2016.

Stres, gniew, lęk, niepokój, depresja - każda negatywna emocja może zmienić się w tykającą bombę zegarową.Destrukcyjne emocje działają na ciało jak toksyny, a ich skutkiem jest wiele poważnych chorób - nadciśnienie, artretyzm, stwardnienie rozsiane, zespół jelita drażliwego, a nawet niektóre rodzaje raka. Mogą skrócić ci życie i ograbić ze zdrowia, na którym tak ci zależy. Dr Don Colbert demaskuje w Zabójczych emocjach te potencjalnie niszczące uczucia - ujawnia, czym są, skąd się biorą, i jak się przejawiają. Nie musisz być zdany na łaskę swoich emocji. Dr Cobert, skupiając się na czterech wartościach, niezbędnych dla emocjonalnego zdrowia i dobrego sampoczucia - na prawdzie, przebaczeniu, radości i pokoju - pokazuje, jak wznieść się ponad zabójcze emocje i odnaleźć prawdziwe zdrowie - ciała, umysłu i ducha."Nigdy wcześniej nie czytałem książki, która by już po lekturze 30 pierwszych stron całkowicie mnie zmieniła. Bóg za jej pośrednictwem pokazał mi, jak w ciągu dwóch dni zmniejszyć poziom stresu prawie do zera. Nie tylko gorąco polecam książkę Zabójcze emocje, lecz wręcz nalegam, by przeczytał ją każdy, kto prowadzi aktywne życie lub pełni wymagającą posługę duszpasterską - ta lektura to obowiązek!

Źródło adnotacji

logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Wielka Liga Czytelników