logo: Polona

Czytam Polskie

Dla kogo: wszyscy

Organizator: Księgarnia internetowa Ravelo.pl

Link do opisu akcji: http://czytampolskie.pl/o-akcji/

Opis:Czytam Polskie to I edycja akcji społecznej promującej polską literaturę, organizowana przez księgarnię internetową Ravelo.pl. Patronat honorowy objęła Rada Języka Polskiego, w projekt zaangażowały się także czołowe polskie wydawnictwa. Celem akcji jest wspieranie czytelnictwa w Polsce poprzez promocję rodzimej literatury i jej twórców. W ramach projektu na stronie www.czytampolskie.pl zamieszczane są ciekawe artykuły, wywiady z pisarzami, konkursy, a także propozycje najciekawszych polskich książek.
Dla uczestników akcji księgarnia internetowa Ravelo.pl przygotowała atrakcyjne promocje oraz specjalne rabaty. Kupując książki polskich pisarzy, pomagasz małym gminnym bibliotekom biorącym udział w akcji. Po zakończeniu kampanii biblioteki otrzymają atrakcyjne pakiety książkowe.

logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Wielka Liga Czytelników   Odnośnik do Nukat