logo: Fronter

Awans zawodowy nauczyciela - materiały z bazy Edukacja

Od 1 września 2018 r. obowiązują zmiany w awansie zawodowym. Nauczyciele, którzy z dniem 1 września 2018 r. otworzyli staże na kolejne stopnie awansu zawodowego, zrealizują już je według nowych przepisów. W zrozumieniu obowiązujących procedur pomogą Ci wybrane artykuły:

1. Co dalej z awansem

2. Ocena zmian w Karcie Nauczyciela

3. Nowe zasady awansu w myśl ustawy o finansowaniu

4. Awansowanie w okresie przejściowym

5. Awans pedagoga szkolnego

Artykuły powyższe możesz zamówić korzystając z bazy bibliograficznej artykułów z czasopism – Edukacja [https://aleph.dbp.wroc.pl/F?func=find-b-0&local_base=dbp03], której materiał źródłowy  pochodzi z czasopism gromadzonych i opracowywanych w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu.

Opracowała: U.Tobolska, Wydział Informacji edukacyjnej

Zapisz

logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   logo: Wrocławskie Wydawnictwo EMKA