logo Wroclaw6

Dolny Śląsk logotyp kolor jpg zip        

                Wiki logoLink

 

                webowa

 

               ibuk baner3

 

                moodle logo

 

                fronter

 

Zapytaj bibliotekarza o PIN do IBUK

 

Dolnośląskie biblioteki pedagogiczne udostępniają swoim użytkownikom wybrane publikacje elektroniczne zgromadzone w wirtualnej czytelni IBUK. Zasób DOLNOŚLĄSKIE BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNE to zbiór prawie 1300 wydawnictw. W tym ponad 500 tytułów z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii oraz komunikacji społecznej. Na terenie swojej biblioteki wystarczy wejść na stronę libra.ibuk.pl i już można czytać e-booki. Aby móc czytać pełne teksty „gdzie się chce i na czym się chce”, niezbędny jest kod PIN, który można otrzymać w bibliotece pedagogicznej. Na stronie libra.ibuk.pl trzeba dokonać rejestracji, zalogować się i wpisać kod PIN. Kod PIN wpisujemy tylko raz. Wówczas uzyskujemy również możliwość korzystania z dodatkowych funkcjonalności systemu np. utworzenie swojej e-półki, gdzie można odkładać wybrane książki, pracować z tekstem: zaznaczanie, robienie zakładek, notatek.

Umowa na korzystanie z wirtualnej czytelni IBUK libra została przedłużona na kolejne 12 miesięcy, od dnia 23 lutego 2017 r. do dnia 22 lutego 2018 r.

ibuk wykaz ksiazek ibuk wykaz bibliotek ibuk rejestr instr ibuk tutoriale ibuk inf tech

  Wejdź do wirtualnej czytelni

 

instagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/

Współpracujemy:           

 

 

                                              SBP         Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich     dbc    Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego    DTR    CEKDiM    eMKa