logo: Fronter

Konkurs „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”

konkurs dla bibliotek

W imieniu Organizatora czyli serwisu internetowgo Clicktrans.pl - zapraszamy Państwa do udziału w konkursie organizowanym dla czytelników bibliotek w woj. dolnośląskim pt. „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście  w trasę i dlaczego?”.

Informacje Organizatora o konkursie:
Czy zdarzyło się Wam pokonywać wyjątkowo długą trasę i z pomocą książek zwalczać nudę? Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że trasa jest naprawdę bardzo długa, a Wy nie możecie oderwać oczu od drogi. Tak właśnie większość czasu spędzają osoby pracujące w transporcie, zwłaszcza przewoźnicy – w trasie (często liczonej w tysiącach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki.
Idealnie byłoby, gdyby zamiast audiobooków w trasę można było zabrać Pisarza lub Pisarkę i długie godziny w drodze poświęcić na dyskusje o losach bohaterów:) Macie pomysł, kogo Wy zabralibyście ze sobą? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs startuje 9 lipca 2019 roku.

Nagrody:
500 zł dla Autora/ki najlepszej odpowiedzi
500 zł dla biblioteki wskazanej przez Laureata/kę

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Puśćcie wodze wyobraźni i odpowiedzcie na pytanie:„Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”.
  2. Odpowiedź wraz ze skanem wypełnionegoformularza zgłoszeniowegoprześlijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w treści maila wpisując „Konkurs dla czytelników dolnośląskich bibliotek”.
  3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy bibliotek z województwa dolnośląskiego.
  4. Na pytanie konkursowe można odpowiedzieć w języku polskim lub angielskim.
  5. Na Wasze prace czekamy do 31 lipca 2019.

Forma pracy:
- tekstowa – maks. 1200 znaków bez spacji; format doc/docx/pdf

- graficzna – zdjęcia lub grafiki; format jpg/png/pdf
- wideo - maks. 1 minuta

Formularz zgłoszeniowy możesz pobrać tutaj. Wydrukuj go, podpisz i zeskanuj, a skan dołącz do zgłoszenia.

POBIERZ REGULAMIN KONKURSU

Uwaga: źródło informacji: https://clicktrans.pl/info/konkurs-biblioteki-dolnoslaskie

logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   logo: Wrocławskie Wydawnictwo EMKA