webowa

moodle logo

Cykl spotkań literackich autorów zrzeszonych we Wrocławskim Oddziale Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Wieczór autorski Agnieszki Lingas Łoniewskiej

a.lingas

Wieczór autorski Agnieszki Lingas–Łoniewskiej, połączony z promocją jej najnowszej książki pt. „Szukaj mnie wśród lawendy”.
Agnieszka Lingas - Łoniewska - wrocławianka, pisząca książki łączące sensacje z romansem, kochająca zwierzaki, Within Temptation i jeszcze kilka ostrzejszych dźwięków. Autorka książek: Bez przebaczenia, TRYLOGIA Zakręty losu, Zakład o miłość, Szósty, W zapomnieniu, W szpilkach od Manolo, Łatwopalni, Obrońca nocy, Dirty World (wydana w USA, w 2014r. ukaże się w Polsce pod tytułem Brudny świat. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Ma także na swoim koncie udział w antologiach literackich: Książki Moja Miłość; 31.10 Halloween po polsku; Zatrute pióra.

Spotkanie odbyło się 10.03.2015 godz. 17.00 -

Spotkanie poetyckie Katarzyny Georgiou

kg

21.04.2015 r. godz. 17.00 Wieczór poetycko-muzyczny Katarzyny Georgiou.
Czytane wiersze oraz fragmenty tekstów prozatorskich urozmaiciła Magdalena Hałajda, wyśpiewując strofy wierszy autorki z akompaniamentem gitary;

Wieczór poetycko-muzyczny Beaty Sielickiej-Kowalskiej

spotkanie 26.05

26.05.2015wieczór poetycko-muzyczny Beaty Sielickiej-Kowalskiej.
Autorka zaprezentowała teksty ze swego najnowszego tomiku poetyckiego oraz śpiewne ilustracje do serii namalowanych przez siebie obrazów z cyklu „Moja alchemia”;

Beata Sielicka-Kowalska ukończyła studia na Wydziale Pedagogiki Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej,  w zakresie Edukacji Artystycznej i Pedagogiki Twórczości Wizualnej, oraz Studium Podyplomowe Dyscypliny Plastyczne w Architekturze przy ASP we Wrocławiu. Ma na koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jest również pieśniarką i poetką. Obrazy, wiersze i ballady artystki są wynikiem swobodnej ekspresji, powstają na skutek wewnętrznych poszukiwań.  Przemawiają poprzez symbole i alegorie. Jest w nich zawarta próba odpowiedzi na egzystencjalne pytania - Dokąd zmierzamy? Kim jesteśmy? Skąd przychodzimy? Jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Plastyków, oraz Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich.  W roku 2014 otrzymała List Gratulacyjny z rąk prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za kreowanie i upowszechnianie pozytywnego obrazu wrocławskiej kultury i sztuki.

Kontakt: Aleksandra Nalazek: 71 377 28 26, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/