logo: Fronter

Odsłonić prawdę - spotkanie dla młodzieży z okazji Światowego Dnia Poezji

odslonic prawde

17.03.2015 r. o godznie 13.00 serdecznie zapraszamy na literackie spotkanie dla młodzieży z okazji Światowego Dnia Poezji, współorganizowane z Kołem Literatów  Polskich im. Zbigniewa Herberta w Lublinie Oddział we Wrocławiu.
Spotkanie odbędzie się w siedzibie DBP we Wrocławiu. Zaprezentowane zostaną wiersze z antologii "Odsłonić prawdę" wydanej przez Koło w 2014 r.  Udział wezmą: Eleonora Kiestrzyń, Irena Kubiak, Anna Paciorek, Izabela Bill.

Kontakt: Aleksandra Nalazek: 71 377 28 26 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich   logo: Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna   logo: Korporacja Bibliotekarzy Wroclawskich    logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   logo: Wrocławskie Wydawnictwo EMKA