webowa

moodle logo

Warsztaty literacko-artystyczne dla uczniów z autorami zrzeszonymi we Wrocławskim Oddziale Stowarzyszenia Autorów Polskich

Logopedia na wesoło

„Logopedia na wesoło" spotkanie z  cyklu „Wrocławscy Autorzy Dzieciom”. Warsztaty poprowadziła  Magdalena Knedler – Zając - literaturoznawca, logopeda medialny i konsultantka wizerunku. Absolwentka filologii polskiej, Podyplomowych Studiów Logopedycznych i Podyplomowych Studiów Komunikowania i Kreowania Wizerunku Publicznego na Uniwersytecie Wrocławskim, a także Logopedii Medialnej dla Logopedów na Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. spotkanie odbyło się 10.06.2015 godz. 12.00, wzięły w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 73.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Georgiou i jej „Strefą Bałaganu"

W spotkaniu wzięły udział przedszkolaki z Przedszkola „Promyk Słońca” oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 71. Autorka zaprezentowała wiersze z najnowszego tomiku dla dzieci "Strefa bałaganu" oraz "Funky Poems Treasury" Podczas części warsztatowej "Niesamowite patchworki" dzieci pracowały z materiałami plastycznymi i tapicerowanymi.

Ja, krasnoludek oświadczam- spotkanie z Wiesławą Kucięba

sa dzieciSpotkanie autorskie z bajkopisarką Wiesławą Kuciębą, podczas którego prezentowane były książki: "Ja, krasnoludek oświadczam" oraz "Brzydkie czy ładne".
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych oraz przedszkolaki.

GooglePlusinstagramyoutubeissuuhttps://www.pinterest.com/bibliotekadbp/