Rodzina zrekonstruowana

Z linki
Skocz do: nawigacja, szukajDefinicje


Baza bibliograficzna EDUKACJA

  • Rodzina zrekonstruowana wyniki wyszukiwania w bazie Edukacja, tworzonej w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu, odsyłające do zbioru artykułów z czasopism, który podlega ciągłej rozbudowie i aktualizacji.


Artykuły

  • Jak łatać kołderkę? O rodzinach w patchworku / Marta Niedźwiecka Patchwork jako zmienne, które należy ciągle dostosowywać. Układanie więzi rodzinnych. Zwracanie uwagi na potrzeby własne i partnera, zapas psychiczny jako obowiązek, sprawiedliwe traktowanie dzieci, uświadamianie powodów powstania nowej rodziny, tworzenie jasnych zasad współpracy w rodzinie, odpuszczanie tego na co nie masz wpływu, skupienie na wartościach emocjonalnych. Plik w formacie mp3.
  • Nasza wspaniała inna rodzina Książka Mirosławy Kownackiej i Ewy Sawickiej przedstawiająca sposoby rozmowy z dzieckiem o zmianach dokonujących się w rodzinie.

Więcej: https://stylzycia.radiozet.pl/Zwiazki/Zwiazki-i-seks/Rodzina-patchworkowa-co-to-jak-zaakceptowac-dziecko-partnera-29846 / Maja Trzaska] Traktowanie dzieci jednakowo i nieograniczanie kontaktów z biologicznymi rodzicami jako podstawa w budowaniu pozytywnych relacji.


Zestawienia bibliograficzneDostępność sprawdzono: 16 lipca 2021 r. Czas.gif