Uroczystości szkolne

Z linki
Skocz do: nawigacja, szukaj


Scenariusze


EDUKACJA – baza bibliograficzna artykułów z czasopism

  • Uroczystości szkolne wyniki wyszukiwania w bazie Edukacja, tworzonej w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu, odsyłające do zbioru artykułów z czasopism, który podlega ciągłej rozbudowie i aktualizacji.


Webowa DBP

Wyselekcjonowane materiały umieszczone w WEBowejDBP zostały opracowane i udostępnione do wykorzystania w pracy wszystkich typów szkół i placówek.


Zestawienia bibliograficzne

  • Imprezy okolicznościowe w przedszkoluTematyczne zestawienie bibliograficzne opracowane w oparciu o źródła wiedzy i informacji dostępne w zasobach Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu. Zestawienie zawiera opisy bibliograficzne artykułów z czasopism, książek, dokumentów dźwiękowych i elektronicznych.
  • Mikołajki - Jasełka - Boże NarodzenieTematyczne zestawienie bibliograficzne opracowano w oparciu o źródła wiedzy i informacji dostępne w zasobach zgromadzonych w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu. Zestawienie zawiera opisy bibliograficzne artykułów z czasopism, książek oraz publikacji dostępnych w wirtualnej czytelni Ibuk Libra.Dostępność sprawdzono: 18 grudnia 2017 r.